In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions


Warning: Creating default object from empty value in /home/hezbehldp/iranldp.com/ldp2012_ver7/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 162
7 Reasons Why Having An Excellent فروش آیفون 5s Is Not Enough

7 Reasons Why Having An Excellent فروش آیفون 5s Is Not Enough

با این حال احتمال زیادی وجود دارد سایتهایی که خیلی وقته مشاهده نکرده باشید هم، مانند www. بجای اینکه منتظر باشید آنها خودبخود از فهرست بازدید ناپدید شوند یا توسط سایت های دیگر جایگزین شوند، به راحتی میتوانید سایتهایی که نمی خواهید دیگر اونجا ببینید رو حذف کنید. حذف سایتهای مشاهده شده در مرورگر سافاری وب سایت هایی که به دفعات زیاد مشاهده میکنید وقتی که تب جدید باز میکنید به عنوان وب سایتهای مشاهده شده برایتان نمایش داده میشوند. gov که سایت مالیات است نمایش داده شوند.

شما این احساس لوازم جانبی آیفون را درک میکنید وقتی که گوشی آیفون تان را در جمع دوستان یا اعضای خانواده در دست دارید و قصد دارید که به آن ها فقط یک عکس را نشان دهید، و ناگهان با وحشت زدگی میبینید که آن ها به سرعت بیش از 50 عکس از عکس های سلفی شما را دیده اند یا به صورت اتفاقی عکس هایی را میبینند(عکس های بسیار شخصی که دوست ندارید کسی آن ها را ببیند) که شما در گوشی ذخیره کرده اید.

به هر حال اگر نگرانی شما صرفا بخاطر رنجیدن آدم هایی بود که میخواستند باقی عکس های شما را ببینند و شما مانع نشان دادن عکس به آن ها میشدید.

فیسبوک از نظر مصرف باتری با درصد 13% به آن نزدیک است. در حال حاضر، خروجی باتری من با در نظر گرفتن برنامه کاربردی Music به عنوان پرمصرف ترین برنامه به شکل مناسبی در حالت تعادل قرار دارد.

در اینجا چگونگی فعال کردن درصد باتری در آیفون نمایش داده می شود. زمانی که درصد باتری نمایش داده می شود، شما عدد درصد را در کنار تصویر باتری خواهید دید. شما می توانید از این نکته برای فعال یا غیرفعال کردن نمایش درصد باتری بر روی آیفون خود استفاده نمایید. اگر شما اغلب فراموش می کنید که تلفن همراهتان را شارژ نمایید یا فروشگاه apple برای زمان زیادی آن را شارژ نمی کنید، نمایش درصد باتری بر روی آیفون خود را فعال نمایید. به این ترتیب، شما بدون حدس زدن از روی مشاهده ی تصویر باتری، دقیقا می دانید که چه مدت از باتری برایتان باقی مانده است.

روی Battery ضربه بزنید. • برنامه کاربردی (اپلیکیشن) setting برنامه کاربردی (اپلیکیشن) setting را باز کنید. درصد باتری (Battery Percentage) را به حالت On تغییر وضعیت دهید.

ما چگونگی حذف سایت های پر بازدید بر روی لوازم جانبی آیفون در سافاری و گوگل کروم را برایتان توضیح میدهیم. حذف سایتهای مشاهده شده برای شروع خواهد بود؛ در اینجا نحوه حذف سایت های بازدید شده و چگونگی حذف کلی سایت هایی که بازدید بیشتری درمرورگر سافاری برروی آیفون دارند گفته شده است. برای بررسی اجمالی امنیت مرورگر، راهنمای حریم خصوصی را بصورت رایگان دانلود کنید. شما همچنین میتوانید به کلی از دست این سایتها راحت شوید.

این جای تاسف دارد. زیرا این بدین معناست که هرکسی در گوشی شما در حال جستجو باشد به راحتی عکس هایی را که پنهان کرده ایده پیدا خواهد کرد;

بااین حال همونطور که در بالا گفته شد پاک کردن تاریخچه , لیست سایتهای پر بازدید شما را حذف نخواهد کرد. پاک کردن سابقه خود در اینترنت بطورکلی خوب است.

توجه داشته باشید که اگر یک آیفون لمسی 3بعدی داشته باشید،این آموزش هنوز هم بدرد میخورد، فقط باید میزان نگهداشتن لازم انگشت برای فعال شدن گزینه ها را بدانید.

چطور عکس ها را از حالت پنهان خارج کنیم
در نرم افزار (Photos) روی (Albums) ضربه بزنید
عکس هایی را که میخواهید از حالت پنهان خارج شوند پیدا کنید. روی آیکون اشتراک (Share) ضربه بزنید
خروج از حالت پنهان (Unhide)را انتخاب کنید
image5
Copyright © 2017 Liberal Democratic Party of Iran. Designed by mixwebtemplates